تاریخ: 2017-11-20 شناسه خبر: 55387

از زبان کاپیتان تیم ملی کاراته بانوان؛

چرا حمیده عباسعلی با هیچ تیمی در سوپر لیگ کاراته بانوان قرارداد امضا نکرد؟

سوپر لیگ کاراته بانوان ایران بدون حضور تیم دانشگاه آزاد برگزار می‌شود و نبود این تیم در سوپر لیگ به ضرر کاراته کاها تمام خواهد شد.

به گزارش سایت ورزش بانوان؛ حمیده عباسعلی در خصوص سفرش به کشور آلمان اظهار داشت: بیشتر برای استراحت و آرامش ذهنی به آلمان آمدم تا بتوانم با شرایط ایده آلی به تاتامی برگردم. البته یک آسیب‌دیدگی جزئی داشتم که از شرایط درمانی اینجا استفاده می‌کنم تا ریکاوری خوبی داشته باشم.

حمیده عباسعلی

وی افزود: یک ورزشکار هر جای دنیا باشد تمریناتش را قطع نمی‌کند و من هم از این قاعده مستثنی نیستم و تمریناتم را هر روز پیگیری می‌کنم و آمادگی نسبتا خوبی دارم.

کاپیتان تیم ملی کاراته بانوان ایران در خصوص اینکه برای چه مسابقاتی تمرین می‌کند تصریح کرد: نخستین مسابقه سال ۲۰۱۸ که باید در آن حضور پیدا کنم کاراته‌وان فرانسه است که همیشه از کیفیت فنی خوبی برخوردار بوده و تلاش می‌کنم در این رقابت‌ها عملکرد مناسبی داشته باشم.

بانوی پرافتخار کاراته ایران در پاسخ به این سوال که چرا در فصل جدید سوپر لیگ با هیچ تیمی قرارداد امضا نکرد، گفت: سال گذشته تیم دانشگاه آزاد در آستانه قهرمانی بود که متاسفانه یکسری اتفاقات افتاد که قهرمانی را از ما گرفتند. همین موضوع سبب شد تا این تیم در فصل جدید حضور پیدا نکند که این هم به ضرر ما کاراته‌کا‌ها تمام شد.

حمیده عباسعلی افزود: تنها درآمدی که من از کاراته می‌توانم داشته باشم حضور در سوپر لیگ است و دوست ندارم با مبالغ پایین قرارداد ببندم، چون به نظرم این کار اجحاف در حق بانوان کاراته‌کا است. به همین خاطر ترجیح دادم در فصل جدید با تیمی قرارداد امضا نکنم.

قهرمان بازی‌های آسیایی اینچئون در واکنش به صحبت‌های «آویشن باقری» که از او به عنوان یک الگوی فنی یاد کرده بود، اظهار داشت: آویشن باقری جوان بسیار با استعدادی است و مدال طلای باارزشی در میدان جهانی کسب کرد. من به کاراته‌کا‌های نسل جوان افتخار می‌کنم و برای آنها آرزوی موفقیت دارم.

ملی‌پوش کاراته بانوان تصریح کرد: اگر باقری می‌خواهد در المپیک ۲۰۲۰ حضور داشته باشد باید خود را در شرایط رنکینگ قرار دهد و جزو ۵۰ نفر برتر جهان در وزن خود باشد تا در لیگ‌های جهانی حضور پیدا کند. در غیر این صورت او می‌تواند با درخشش در رقابت‌های جهانی و آسیایی مسیر حضور در المپیک را طی کند. / منبع: خبرگزاری میزان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *