تاریخ: 2017-11-20 شناسه خبر: 55411

هفته پنجم لیگ برتر فوتبال بانوان ؛

همیاری آذربایجان غربی صفر شهرداری بم ۳ ؛ شماره ۹ حریف می طلبد

شهرداری بم و زهرا قنبری عادت مشترک خود را حتی در ارومیه هم ترک نکردند و خروجی کار سفید پوشان بم ، ادامه صدرنشینی بود.

به گزارش پایگاه خبری ورزش بانوان ؛ شهرداری بم در هفته پنجم لیگ برتر فوتبال بانوان در ارومیه ۳ بر صفر همیاری آذربایجان غربی را شکست داد و با این پیروزی رکورد پیروزی های پی در پی خود را تداوم بخشید.

در روزی که صدرنشین برای پیروزی کار سختی در پیش نداشت زهرا قنبری باز هم مثل بازی قبل ، دبل کرد و نمایش درخشان وی و شهرداری بم با گل کاپیتان تکمیل شد. گلزنی کوهستان خسروی ، مدافع کهنه کار شهرداری بم حکم تیر خلاص را بر پیکره همیاری داشت.

شهرداری بم ، اقتدار دفاعی خود را از کاپیتان کوهستان خسروی دارد و گل کوهستان در این بازی ، کلکسیون هفته های خوب او را در کنار دوستانش تکمیل کرد.

در این بازی شهرداری بم در نیمه اول با ۲ گل از زهرا قنبری برنده به رختکن رفت. خیز زهرا قنبری برای خانم گلی لیگ ، از حالا آغاز شده است و او به هیچ تیمی رحم نمی کند. آمار فوق العاده وی در ۵ هفته لیگ نشانگر این است که او یک قاتل به تمام معنا برای تمام خطوط دفاعی لیگ است. چه تیمی از شر او در امان خواهد بود؟ شماره ۹ حریف می طلبد.

همیاری در این بازی توان مقابله با شهرداری بم را نداشت. شهرداری بم در روزی که می توانست گل های بیشتری به ثمر برساند به ۳ گل بسنده کرد. آن ها فرصت های گل زیادی را از دست دادند اما همین پیروزی ۳ گله برای جشن گرفتن کافی است. دنیا فعلا به کام شهرداری بم است.

نظرات جعفری پس از پیروزی در ارومیه

سرمربی تیم فوتبال شهرداری بم با تاکید بر این که بازی با تیم هایی که برای حمله برنامه دارند آسان تر است گفت: باید از موقعیت های گل به نحو بهتری استفاده کنیم.

مرضیه جعفری در گفتگو با پایگاه خبری ورزش بانوان اظهار کرد: در بازی با همیاری ، موقعیت های گل زیادی داشتیم اما نتوانستیم از این موقعیت ها به نحو احسن استفاده کنیم و فقط ۳ گل به ثمر رساندیم. این ظرفیت را داشتیم که اختلاف گل بیشتری ایجاد کنیم.

وی افزود: خوشبختانه زمین مشکلی نداشت اما گرایش تیم همیاری به بازی دفاعی که طبیعی هم بود باعث شد در رسیدن به دروازه حریف ، با دفاع سختی مواجه باشیم. با این وجود بازیکنان ما موقعیت های زیادی خلق کردند اما باید از موقعیت های گل به نحو بهتری استفاده کنیم.

سرمربی تیم فوتبال شهرداری بم گفت: بازی با تیم هایی که برای حمله برنامه دارند آسان تر است. وقتی در باربر تیمی قرار می گیرید که حمله می کند فرصت بهتری برای استفاده از فضاها دارید اما تیم هایی که بسته بازی می کنند و به دنبال دفاع هستند کار را سخت می کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *