تاریخ: 2018-02-02 شناسه خبر: 58354

هفته پانزدهم لیگ برتر فوتبال زنان؛

پیروزی سپاهان برابر شهرداری بم در بازی بزرگ هفته و داغ شدن رقابت قهرمانی

در هفته پانزدهم لیگ برتر فوتبال زنان ایران سپاهان در خانه از سد شهرداری بم گذشت تا با این تیم در صدر جدول هم امتیاز شود و اکنون رقابت قهرمانی در بالای جدول با حضور 4 مدعی جذاب تر شده است.

به گزارش پایگاه خبری ورزش بانوان ، هفته پانزدهم لیگ برتر فوتبال زنان امروز جمعه ۱۳ بهمن در شهرهای مختلف برگزار شد که در بازی های برگزار شده در مهم ترین بازی ها سپاهان ، راه یاب ملل سنندج و شهرداری سیرجان حریفان خود را شکست دادند.

در مهم ترین بازی هفته پانزدهم ، تیم فوتبال سپاهان در ورزشگاه صفاییه اصفهان به دیدار تیم صدرنشین شهرداری بم رفت و در یک بازی انتقامی یک بر صفر به پیروزی رسید و با این برد امتیازات خود را در صدر جدول با شهرداری بم مساوی کرد.

فروغ موری در دقیقه ۴۷ تنها گل بازی را به ثمر رساند و تلاش های شهرداری بم برای گلزنی در این بازی بی ثمر بود تا بحران در شهرداری بم همچنان ادامه داشته باشد و سایر مدعیان به تصاحب قهرمانی امیدوارتر شوند.

تیم راهیاب ملل سنندج ، یکی دیگر از مدعیان قهرمانی از شکست بم در اصفهان نهایت بهره را برد و در هفته پانزدهم لیگ برتر در ایلام در یک بازی سخت و پیچیده ۲ بر یک برابر پالایش گاز این شهر به برتری رسید و خود را به فاصله ۲ امتیازی ۲ تیم صدرنشین رساند.

تیم شهرداری سیرجان ، چهارمین تیم از مربع قهرمانی نیز در خانه ۵ بر یک برابر خیبر خرم آباد به پیروزی رسید تا امیدهای خود را برای قهرمانی زنده نگاه دارد. ذوب آهن اصفهان نیز در مسابقه ای که با اتفاقاتی عجیب با ۴۵ دقیقه تاخیر آغاز شد در اهواز ۲ بر یک برابر استقلال خوزستان بازنده شد.

در سایر بازی های هفته پانزدهم لیگ برتر ، آذرخش تهران در سفر به ارومیه ۷ گل از تیم همیاری آذربایجان غربی دریافت کرد و با شکست ۷ بر ۲ برابر این تیم دست خالی به تهران بازگشت و منتخب فارس هم با درخشش الهام انصاری در شیراز ۴ بر صفر برابر پارس جنوبی بوشهر به پیروزی رسید.

در جدول رده بندی شهرداری بم با ۳۷ امتیاز و تفاضل گل ۴۶+ در صدر قرار گرفته و سپاهان اصفهان با همین تعداد امتیاز و تفاضل گل ۳۳+ در جایگاه دوم است. تیم راه یاب ملل سنندج ۳۵ امتیازی و سوم است و شهرداری سیرجان با ۳۴ امتیاز در رده چهارم است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *