تاریخ: 2017-11-20 شناسه خبر: 55424

هفته پنجم لیگ برتر فوتبال بانوان ؛

شهرداری سیرجان ۱ ذوب آهن صفر ؛ عنافچه ، گل و پنالتی از دست رفته

شهرداری سیرجان با تک گل 3 امتیازی الهام عنافچه موفق شد شاگردان مژگان مدائم زاده را شکست دهد و باخت دیگری به سبزهای اصفهان تحمیل کند.

به گزارش پایگاه خبری ورزش بانوان ؛ ذوب آهن قصد بازگشت به مسیری که وعده آن را داده ندارد و روزهای سخت این تیم ادامه دارد گرچه آن ها هنوز هم امیدوارند روند موفقیت هایشان بالاخره آغاز شود.

شهرداری سیرجان در خانه میزبان ذوب آهن بود و در نهایت یک بر صفر به پیروزی رسید. تنها گل الهام عنافچه برای این پیروزی ۳ امتیازی کافی بود. عنافچه ، بازیکن جوان و خوزستانی شهرداری سیرجان اما روز خاصی را پشت سر گذاشت.

او ابتدا گل برتری تیمش را زد و سپس بهترین موقعیت برای این هم تیمش و هم خودش را ۲ گله کند از دست داد و ضربه پنالتی وی از دست رفت. شاید اگر ذوب آهن در دقایق باقی مانده به گل می رسید عنافچه باید فشار زیادی را روی دوش خود حس می کرد.

سیرجانی ها البته در دقایق پایانی به یک گل دیگر هم رسیدند اما گل سارا ظهرابی نیا آفساید اعلام شد تا شهرداری در تعداد گل یک باقی بماند. سوت پایان بازی به معنای ۳ امتیاز باارزش برای تیم مریم جهان نجاتی و ادامه روزهای سخت برای تیم مژگان مدائم زاده بود.  ذوب آهن با وجود شروع خوب در این بازی ، در گلزنی ناکام بود. آن ها باید هر چه سریع تر به خود بیایند و از اعتبار نام ذوب آهن دفاع کنند.

مدائم زاده : غفلت کردیم و گل خوردیم

 

سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان با تاکید بر این که مشکل گلزنی مختص ذوب آهن نیست گفت: در روزی که نباید بازنده می شدیم غفلت کردیم و گل خوردیم.

مژگان مدائم زاده در گفتگو با پایگاه خبری ورزش بانوان اظهار کرد: گرچه بازنده بازی با شهرداری سیرجان بودیم اما خوب بازی کردیم. نتیجه بازی را استفاده بهتر از موقعیت ها تعیین کرد و تیم سیرجان در این امر موفق تر بود.

وی افزود: در تمامی زمان بازی برای گلزنی برنامه داشتیم و اعتقاد دارم بازی بهتری نسبت به حریف ارائه کردیم اما شهرداری سیرجان روی موقعیتی که ایجاد کرد به نتیجه رسید. در بازی های برابر و نزدیک ، استفاده از یک موقعیت گل همه چیز را تعیین می کند.

سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان در پاسخ به این سوال که آیا تیمش با مشکل گلزنی مواجه است گفت: با این ایده موافق نیستم. مشکل گلزنی مربوط به همه تیم ها است. همه تیم ها مشکلاتی دارند اما مشکل گلزنی ما حاد نیست و هر تیم در بازه زمانی کوتاهی ممکن است با مشکلاتی مواجه شود. من اطمینان دارم در بازی های بعدی نتایج خوبی خواهیم گرفت.

جهان نجاتی: گل ظهرابی آفساید نبود

سرمربی تیم فوتبال شهرداری سیرجان با بیان این که برای استفاده از کناره های زمین برنامه داشتیم تاکید کرد گل سارا ظهرابی برابر ذوب آهن به اشتباه ، آفساید اعلام شده است.

مریم جهان نجاتی در گفتگو با پایگاه خبری ورزش بانوان اظهار کرد: ذوب آهن تیم پر مهره ای است و بازی را برابر این تیم تحت فشار آغاز کردیم اما به طور کلی در برابر تیم های باکیفیت فوتبال بهتری ارائه می دهیم و امروز نیز از آنالیز حریف، استفاده بهینه کردیم.

وی افزود: برای استفاده از کناره های زمین برنامه داشتیم و در نیمه دوم از همین طریق به گل رسیدیم. اگر پنالتی عنافچه گل می شد و گل ظهرابی هم مردود اعلام نمی شد به پیروزی قاطعی می رسیدیم. در صحنه گل ظهرابی به طور جدی اعتقاد دارم که این گل سالم بود و به اشتباه آفساید اعلام شد.

سرمربی تیم شهرداری سیرجان گفت: در ضربات آخر بی دقت بودیم اما برای پیروزی شایستگی لازم را داشتیم. ما ۲ سال قبل قهرمان لیگ بودیم و سال قبل هم با اختلاف یک امتیاز نسبت به قهرمان ، سوم شدیم. گرچه تیم ما جوان شده اما توانایی رقابت برای قهرمانی را داریم.

جهان نجاتی بیان داشت: اگر نمی توانیم از موقعیت های گلمان به خوبی استفاده کنیم به دلیل بی تجربگی بازیکنان جوان ماست. آن ها بازی به بازی در حال یادگیری هستند و به تدریج بهتر خواهند شد. خوشحالم که با برد این بازی را به پایان بردیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *