تاریخ: 2018-02-02 شناسه خبر: 58390

سرمربی تیم هندبال نفت و گاز گچساران؛

بازیکنان گچساران غیرت به خرج دادند/ اشتباه داور در ثانیه پایانی محرز بود

سرمربی تیم هندبال نفت و گاز گچساران با بیان این که تیمش بازی سختی برابر شهرداری شاهین شهر داشته تاکید کرد تاسیسات دریایی در هفته پایانی لیگ برتر هندبال به دنبال تساوی برای قهرمانی نیست.

اعظم صمیمی در گفتگو با پایگاه خبری ورزش بانوان پس از تساوی خانگی تیمش برابر شهید چمران لارستان در آخرین ثانیه و کشیده شدن سرنوشت قهرمانی لیگ برتر هندبال به هفته پایانی اظهار کرد: با توجه به این که دو تیم ، صدر جدولی بودند این بازی هیجانات خاص خود را داشت و از قبل پیش بینی کرده بودیم که یک بازی بسیار نزدیک و نفس گیر را برابر شهید چمران لارستان در پیش داشته باشیم.

وی افزود: هر دو تیم در این بازی به دنبال برد بودند بازیکنان ما تمام تلاش خود را کردند و بسیار با غیرت کار کردند. گاهی در زمین بازی کار به جایی می رسد که تکنیک و تاکتیک کارساز نیست و  باید از جان مایه گذاشت و بازیکنان ما امروز تعصب به خرج دادند.

سرمربی تیم هندبال نفت و گاز گچساران گفت: برابر تیمی بازی کردیم که ملی پوشان پرتعداد داشت و از نظر تجربی در سطح بسیار بالایی بود. با این حال ما در این بازی هرگز عقب نکشیدیم و خود را کمتر از حریف ندیدیم. تعداد زیادی از گل هایی که دریافت کردیم از روی نقطه پنالتی بود اما بیشترین گل های ما روی تاکتیک به ثمر رسید.

صمیمی تصریح کرد: تساوی برای ما نتیجه راضی کننده ای نبود. بازی در زمین ما بود و باید این بازی را می بردیم البته فشار زیادی روی همه ما وارد می آمد. با این حال باید همه چیز را فراموش کنیم. ما هنوز هم شانس قهرمانی داریم و می توانیم با یک پیروزی در تهران ، فصل را با شادی و قهرمانی به پایان ببریم.

وی در خصوص گل لحظات پایانی تیم شهید چمران و اعتراض به خطای بازیکن حریف عنوان کرد:  با وجود این که داوران با تجربه ای این بازی را سوت زدند اما در اثر یک اشتباه محرز در آخرین ثانیه یک گل به تیم لارستان داده شد و بازی به تساوی رسید. در این که داور ممکن است اشتباه کند شکی نیست اما این اشتباه مهلکی برای تیم ما بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *