تاریخ: 2018-02-02 شناسه خبر: 58352

لیگ برتر هندبال بانوان در هفته سیزدهم؛

تاسیسات پیروز شد ؛ لارستان با تساوی در گچساران شانس قهرمانی را از دست داد

هفته سیزدهم و ماقثبل پایانی لیگ برتر هندبال زنان برگزار شد و در پایان 3 بازی برگزار شده این هفته تیم شهید چمران لارستان از کورس قهرمانی خارج شد.

به گزارش پایگاه خبری ورزش بانوان ؛ هفته سیزدهم و ماقبل پایانی لیگ برتر هندبال زنان ایران در حالی برگزار شد که تیم تاسیسات دریایی تهران به صدر رسید و نفت و گاز گچساران و شهید چمران لارستان امتیازات را تقسیم کردند.

تیم تاسیسات دریایی تهران در هفته سیزهم در شاهین شهر میهمان تیم شهرداری شاهین شهر بود که در نهایت موفق شد حریف خود را ۲۲ بر ۱۶ شکست دهد و با ۲۰ امتیاز به صدر جدول برسد.

این بازی آخرین بازی تیم شهرداری شاهین شهر در لیگ برتر هندبال زنان بود زیرا این تیم در هفته پایانی استراحت دارد و با کسب رتبه چهارم ، لیگ برتر را به پایان برده است.

در دیدار حساس تیم های نفت و گاز گچساران و شهید چمران لارستان ۲ تیم با تساوی ۲۵ بر ۲۵ به کار خود پایان دادند و تیم شهید چمران لارستان با این تساوی عملا شانس قهرمانی را از دست داد و در پایان هفته سیزدهم رتبه سوم جدول ایستاد.

تیم نفت و گاز گچساران که در صورت پیروزی صدر جدول را حفظ می کرد و در هفته پایانی به یک تساوی برابر تاسیسات دریایی نیاز داشت در آخرین ثانیه ها گل تساوی را دریافت کرد و پیروزی را از دست داد تا در رده دوم جدول قرار گیرد.

کادر فنی و بازیکنان تیم نفت و گاز گچساران به گل تساوی تیم شهید چمران لارستان معترض بودند و اعتقاد داشتند اشتباه داور سبب به ثمر رسیدن این گل شده است و خود را شایسته برد می دانستند.

در اصفهان نیز تیم هیئت اصفهان در دیدار برابر تیم قعر جدولی بهمن بهبهان ۲۷ بر ۱۷ به پیروزی رسید. هفته پایانی لیگ برتر جمعه ۲۰ بهمن برگزار می شود که تکلیف قهرمان در دیدار تیم های تاسیسات دریایی و نفت و گاز گچساران در تهران مشخص خواهد شد.

جدول رده بندی در آستانه هفته پایانی:

۱) تاسیسات دریایی تهران ۲۰ امتیاز (در هفته آخر در بازی با نفت و گاز در صورت پیروزی یا تساوی قهرمان می شود)
۲) نفت و گاز گچساران ۱۹ امتیاز (در هفته آخر فقط در صورت پیروزی بر تاسیسات در تهران ، قهرمان می شود)
۳) شهید چمران لارستان ۱۷ امتیاز (شانسی برای قهرمانی ندارد)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *