تاریخ: 2018-03-15 شناسه خبر: 59390

در حاشیه مسابقات دوگانه بانوان؛

برخورد شدید بانوی دوگانه کار با مینی‌بوس در محل برگزاری مسابقات

برخورد شدید بانوی دوگانه کار با مینی‌بوس در محل برگزاری مسابقات دوگانه بانوان

در حاشیه مسابقات دوگانه بانوان قهرمانی ایران یک ورزشکار برخورد شدیدی با مینی بوس داشت.

به‌ گزارش ‌پایگاه خبری ورزش بانوان و به نقل از خبرگزاری ایسنا، مسابقات دوگانه بانوان قهرمانی ایران در مجموعه ورزشی آزادی در حال‌ برگزاری است. رییس فدراسیون جهانی سه گانه هم در محل مسابقات حضور دارد و نظاره‌گر رقابت بانوان ایرانی است.

این مسابقه حاشیه‌هایی نیز به همراه داشت که مهم‌ترین آن یکی از دختران در زمان انجام رقابت دوچرخه‌سواری برخورد شدیدی با یک مینی‌بوس داشت.

پس از این که رقابت دو برگزار شد ورزشکاران باید مسابقه دوچرخه‌سواری را انجام می‌دادند که ابتدای مسیر به صورت شیب‌دار بود و زهرا فضلی از استان همدان زمانی که به همراه دوچرخه مسیر شیب‌دار را پشت سر می‌گذاشت، موفق به کنترل دوچرخه نشد و به شدت با مینی بوسی که در کنار مسیر مسابقه دوچرخه سواری پارک شده بود، برخورد کرد.

آمبولانس این ورزشکار را به سرعت به بیمارستان منتقل کرد. پیش از این نیز اولین دختری که مسابقه دو را به پایان رساند و سوار دوچرخه شد نیز در این مسیر شیب‌دار به زمین خورد.

پس از برخورد فضلی با مینی بوس یکی از داوران فریاد زد که چرا این مینی بوس باید در این جا پارک شده باشد.

پس از این اتفاق مینی بوس از مسیر مسابقه جابه‌جا شد.

یک دختر دیگر هم مسیر مسابقه دوچرخه سواری را اشتباه می‌رفت که باز هم یکی از داوران عنوان کرد که چرا هیچ داوری در این قسمت حضور ندارد تا ورزشکاران را راهنمایی کند.

پس از پایان مسابقات دوگانه بانوان قرار است نشست خبری خانم کاسادو، رییس اتحادیه جهانی سه گانه برگزار شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *