تاریخ: 2018-04-10 شناسه خبر: 59504

برای بازی‌های آسیایی جاکارتا؛

کمرانی: ترکیب تیم ملی تکواندو را فاش نمی‌کنم

سرمربی تیم ملی تکواندو بانوان گفت: شاید با ۲ ترکیب جداگانه در مسابقات قهرمانی آسیا و بازی‌های آسیایی شرکت کنیم تا ترکیب تیم جاکارتا فاش نشود.

به گزارش پایگاه خبری ورزش بانوان، مهرو کمرانی در گفتگو با خبرگزاری صداوسیما در خصوص حضوئر تیم ملی تکواندو بانوان در ۲ رقابت آسیایی گفت: ترجیح می‌دهم ترکیب تیم ملی برای بازی‌های آسیایی فاش نشود به همین علت شاید با ارنجی که در رقابت‌های قهرمانی آسیا شرکت می‌کنیم، به جاکارتا اعزام نشویم.

وی افزود: تقربا حدود یک سال است که با همین نفرات در اردوی تیم ملی کار می‌کنم و تکواندوکاران اردونشین با شرایط و سیستم تمرینی تیم ملی آشنا شده اند. به خود باوری کامل رسیده اند و می‌توانند در مسابقات قهرمانی آسیا و بازی‌های آسیا موفق باشند.

سرمربی تیم ملی تکواندو بانوان گفت: بعد از برگزاری چند مرحله رقابت‌های انتخابی، ۱۶ تکواندوکار را برای مسابقات قهرمانی آسیا و بازی‌های آسیایی جاکارتا در اردو‌های تدارکاتی داریم. بعد از حضور در مسابقات قهرمانی آسیا در اوایل خرداد، تکواندوکاران چند روز استراحت می‌کنند و تیم ملی را برای مسابقات جاکارتا آماده می‌کنیم.

وی افزود: در صورت فراهم شدن شرایط تنها تیم بانوان با ۱۲ ورزشکار در تورنمنت یونان شرکت می‌کند. این رقابت‌ها چهارم و پنجم اردیبهشت برگزار می‌شود و احتمالا دوم یا سوم اردیبهشت اعزام می‌شویم.

کمرانی با بیان اینکه تورنمنت یونان یک محک جدی برای تکواندوکاران است، گفت: یک مسابقه جهانی کوچک برای ما محسوب می‌شود، چون اکثر تکواندوکاران برتر اروپا در تورنمنت یونان شرکت می‌کنند و در هر وزن حدود ۸۰ ورزشکار نام نویسی کرده اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *