تاریخ: 2018-05-14 شناسه خبر: 59681

صحبت های خانم گل آسیا ؛

پرسپولیسی ام و هدفم قهرمانی فوتسال بانوان جهان

ستاره تیم ملی فوتسال ایران در مسابقات جام ملت های آسیا مدعی است این تیم پتانسیل دستیابی به سکوی قهرمانی در مسابقات جهانی را نیز داراست.

به گزارش پایگاه ورزش بانوان ، سارا شیربیگی ، خانم گل مسابقات جام ملت های آسیا بعد از کسب قهرمانی این رقابت ها با ابراز خوشنودی بابت موفقیت بزرگ شان در این رقابت ها گفت: این مهم ترین مسابقات فوتسال بانوان در سطح آسیا محسوب می شود و تا به حال دو دوره برگزار شده است که در هر دو دوره قهرمان شدیم.

در دور قبل واقعاً خودمان هم فکر نمی کردیم قهرمان شویم و برایمان غافلگیر کننده بود ولی در این دوره با این هدف به مسابقات رفتیم که از عنوان خودمان دفاع کنیم و اجازه ندهیم دست تیم دیگری به آن برسد و البته به خاطر بالا رفتن انتظارها کمی تحت فشار بودیم.

وی در مورد امکاناتی که در این مسابقات در اختیار تیم بانوان بود گفت: بعد از دوره قبلی رقابت ها که قهرمان شدیم توجهات یک مقدار به ما زیادتر شد و پیش از این دوره از مسابقات هم الحق و والانصاف فدراسیون هرچیزی را که می خواستیم در اختیار ما گذاشت و اینطور نبود که به ما بی توجه باشند ولی به طور کلی امکانات ورزش آقایان و بانوان قابل مقایسه نیست و توجه زیادتر به ما نتایج بهتری هم در پی خواهد داشت.

خانم گل فوتسال آسیا در مورد دستیابی به این عنوان گفت: خانم گل شدن در مسابقات یکی از آرزوهای من بود و پیش از مسابقات خیلی به آن فکر می کردم ولی وقتی اختلاف زیاد شد دیگر فکرش را نمی کردم به آن برسم و پیش از بازی فینال هم اصلاً تصورش را نمی کردم که بتوانم این اختلاف را جبران کنم ولی به هر جهت ۳ گل زدم و توانستم به این عنوان دست پیدا کنم.

شیربیگی در مورد اینکه چرا با وجود اینکه ۳ بازیکن ۹ گله در تورنمنت وجود داشت، عنوان به او رسید، گفت: من، فاطمه اعتدادی و یک بازیکن از ژاپن ۹ گله بودیم و زمانی که تعداد گل ها برابر باشد پاس گل ها را لحاظ می کنند و با استفاده از این پوئن به عنوان خانم گلی رقابت ها رسیدم.

وی در رابطه با میزان پاداش قهرمانی شان هم گفت: پاداش خاصی بعد از قهرمانی به ما داده نشد و همان چیزی که پیش از بازی ها تعیین شده بود قبل از بازی فینال ۷۰۰ دلار گرفتیم و قرار شده ۵۰۰ دلار دیگر هم به ما بدهند که هنوز دریافت نکرده ایم و پس از بازگشت به ایران قرار است پرداخت شود.

ملی پوش فوتسال کشورمان در مورد هدف بعدی تیم فوتسال بانوان گفت: قله بعدی که هدف ما است و امیدوارم بتوانیم آن را فتح کنیم، قهرمانی جهان است و با تلاش و دعای خیر مردم می توانیم به این مهم هم دست پیدا کنیم و دور از دسترس نخواهد بود. از رئیس جمهور محترم و مسئولان خواهش دارم که مارا فراموش نکنند و حمایت هایشان بعد از تقدیر هایی که صورت گرفت قطع نشود. ما نشان دادیم که اگر از ما حمایت شود می توانیم برای کشورمان افتخار آفرینی کنیم و امیدوارم فراموش نشویم.

وی در مورد اینکه در فوتبال آقایان طرفدار کدام تیم است و از کدام بازیکن الگو برداری می کند اظهار داشت: من فوتبال آقایان را دنبال می کنم و خودم هم پرسپولیسی هستم ولی الگوی خاصی ندارم و بازیکنی نیست که بگویم از روی او الگو برداری می کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *