تاریخ: 2018-05-26 شناسه خبر: 59806

زهرا قنبری: فوتبال بانوان غریب است/ از موفقیت فوتسال بانوان احساس افتخار می‌کنم

زهرا قنبری شهرداری بم

ملی پوش تیم فوتبال بانوان گفت: برای موفقیت به زمان نیاز داریم.

به گزارش پایگاه خبری ورزش بانوان، زهرا قنبری در گفت‌وگو با خبرگزاری تسنیم اظهار داشت: به موفقیت فوتسال بانوان افتخار می‌کنم. فوتبال و فوتسال از یک خانواده هستند و از پیروزی تیم بانوان فوتسال در قهرمانی آسیا احساس غرور می‌کنم.

وی افزود: امیدوارم روزی برسد که فوتبال بانوان نیز در قهرمانی آسیا بدرخشد و باعث خوشحالی مردم کشورمان بشویم. البته کارساده ای نیست و برای رسیدن به موفقیت به زمان وبرنامه ریزی زیادی نیاز داریم.

ملی پوش تیم فوتبال بانوان ادامه داد: بهترین تیم‌های فوتبال بانوان دنیا در آسیا قرار دارند. تیم‌هایی مثل ژاپن، کره جنوبی و شمالی، استرالیا جزو بهترین تیم‌ها هستند و این کار ما را سخت‌تر کرده است. فوتبال بانوان در مقایسه با فوتسال درمسابقات کمتری حضور داشته، در واقع می‌توانم بگویم فوتبال بانوان غریب است. برای رسیدن به موفقیت به حمایت‌های بیشتری نیاز داریم.

فوتبال بانوان غریب است

قنبری یادآورشد: شرایط برگزاری اردوهای‌مان به نسبت سال گذشته بهتر شده است. چند مرحله اردو برگزار کردیم. امیدوارم این اردوها تداوم داشته باشد و در روزهای آتی به دلیل عدم برگزاری مسابقات اردوهای‌مان کنسل نشود. به فوتبال بانوان باید فرصت داد تا تجربه خود را بالاتر ببرد.

وی عنوان کرد: قطعا صرف برگزاری اردو باعث پیشرفت فوتبال بانوان نخواهد بود. به دیدارهای دوستانه نیاز داریم، در واقع مهم ترین نیاز فوتبال بانوان در حال حاضر کسب تجربه است و با برگزاری دیدارهای تدارکاتی این تجربه به دست می‌آید. فوتسال بانوان اگر موفق شده برای این است که اردوهای منظمی داشته، دیدارهای دوستانه زیادی را پشت سر گذاشته و با برنامه ریزی مدون و هدفمند جلو رفته است. فوتبال بانوان نیز برای موفقیت به این توجهات نیاز دارد. چراکه پتانسیل آن را داریم و در صورت حمایت و سرمایه گذاری می‌توانیم موفق شویم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *