تاریخ: 2018-07-03 شناسه خبر: 60097

واليبال بانوان جام باشگاه هاي آسيا؛

میرزایی: نیازی به جذب یار قرضی نداشتیم + فیلم

سرپرست تیم والیبال بانوان پیکان گفت: سرمربی تیم از شرایط فنی بازیکنان برای حضور در جام باشگاه های آسیا راضی بود و نیازی به جذب یار قرضی نداریم.

مهدیه میرزایی قاضی گفت: تمرینات با حضور ۱۲ والیبالیست اصلی تیم برای اعزام به رقابت های آسیایی دنبال می شود، ۱۰ نفر از این والیبالیست ها ملی پوشانی هستند که در جریان رقابت های لیگ برتر هم در ترکیب تیم حضور داشتند، بعد از بررسی ها و آنالیزی که کادر فنی انجام داد، جذب یار کمکی احساس نشد و با همان والیبالیست ها کار را ادامه خواهیم داد.

وی یادآورشد: با توجه به مشکلات موجود، محمود شیعی مدیرعامل باشگاه همه ای توان خود را به کار گرفت تا بهترین اردوها و تمرینات را برای بازیکنان و این تیم اجرا کند، مهدی نفر مدیر روابط عمومی و روابط بین الملل باشگاه هم تاکنون نهایت همکاری را با ما داشته اند تا در زمان اعزام و حضور در این رقابتها مشکل خاصی نداشته باشیم.

سرپرست تیم والیبال بانوان پیکان در ادامه در خصوص وضعیت جسمانی بازیکنان گفت: خوشبختانه شرایط بدنی والیبالیست ها خوب است و مشکلی در تیم اساس نمی شود برخی مصدومیت های بازیکنان جزئی و در ورزش حرفه ای امری طبیعی است.

تیم والیبال بانوان پیکان خود را برای حضور در رقابت های جام باشگاه های آسیا که از ۲۰ تا ۲۷ تیر در قزاقستان برگزار می شود آماده
می کند، نماینده ایران در دور مقدماتی با تیم های چین تایپه، قزاقستان و ویتنام هم گروه است.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *