تاریخ: 2018-07-08 شناسه خبر: 60178

دريافت کننده تيم واليبال بانوان پيکان؛

زینب گیوه : مصاف با حریفان چند ملیتی راحت نیست

رقابت هاي واليبال جام باشگاه هاي آسيا از سطح کيفي بالايي برخوردار است چرا که تيم ها مي توانند از نيروهاي خارجي استفاده کنند.

به گزارش پایگاه خبری ورزش بانوان ؛ دریافت کننده تیم والیبال بانوان پیکان در مصاحبه با خبرگزاری صداوسیما افزود: از آن جا که تیم های حاضر در رقابتهای جام باشگاه های آسیا برای این که بتوانند عنوان خوبی را به دست آورند از بازیکنان خارجی در پست های مورد نیاز خود دعوت به همکاری می کنند و به نوعی قدرت آن ها از تیم های ملی کشورشان هم بالاتر خواهد بود بنابراین بازی و کسب امتیاز در برابر این تیم ها کار راحتی نیست اما همه توان مان را به کار خواهیم گرفت.

گیوه یادآورشد: خوشبختانه تمرینات آماده سازی را از ۲۰ خرداد آغاز کردیم و در این مدت به آمادگی نسبی و خوبی رسیده ایم و به لحاظ روانی هم شرایط خوبی داریم امیدوارم بتوانیم نتیجه لازم را در این دوره از رقابتها به دست آوریم.

وی گفت: حریفان ما در دوره مقدماتی این رقابتها جزو مدعیان هستند به خصوص قزاقستان میزبان که برای رسیدن به عنوان قهرمانی در خانه خود را آماده کرده است، با توجه به این مساله نمی توان در خصوص نتایج مان در برابر این تیم ها پیش بینی خاصی داشت، باید در زمان آغاز بازی ها، کادر فنی تیم های حریف و بازیکنانش را به خوب آنالیز کنند تا به شناخت نسبی از آن ها دست پیدا کنیم.

رقابت های والیبال بانوان جام باشگاه های آسیا از ۲۰ تا ۲۷ خرداد در قزاقستان برگزار خواهد شد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *