تاریخ: 2018-07-07 شناسه خبر: 60132

تمرین تیم والیبال پیکان بانوان؛

بدنساز والیبال بانوان پیکان: سعی کردیم تمرین هایمان در راستای کمک به تیم ملی باشد

مربی بدنسازی تیم والیبال بانوان پیکان گفت: بازیکنان تیم از نظر قدرت بدنی در سطح خوبی قرار دارند اما از نظر روانی باید با آنها کار کنیم تا اعتماد به نفس آنها افزایش پیدا کند.

به گزارش پایگاه خبری ورزش بانوان، زهرا کلهر مربی بدنسازی تیم والیبال بانوان پیکان در گفت‌وگو با ایسنا به آمادگی بازیکنان این تیم برای حضور در رقابت‎های جام باشگاه‌های آسیا اشاره کرد و گفت: بازیکنان تیم از نظر آمادگی بدنی و فنی در سطح خوبی قرار دارند و حتی در بعضی موارد بهتر از حریفانشان هستند اما از نظر روانی باید با آنها کار کنیم تا اعتماد به نفسشان افزایش پیدا کند.

او در ادامه بیان کرد: یک ماه و نیم می‌شود که در اردو هستیم و بازیکنان تمرین‌هایشان را به خوبی پیش گرفتند. در اوایل کار کمی آسیب دیدگی داشتیم که سعی کردیم با فیزیوتراپی آنها را رفع کنیم به گونه‌ای که در حال حاضر در اوج آمادگی خود هستند. امیدوارم در مسابقه‌ها نتیجه خوبی بگیریم.

کلهر با بیان این موضوع که بیشتر بازیکنان پیکان عضو تیم ملی والیبال بزرگسالان هستند گفت: سعی کردیم تمرین‌هایمان در راستای کمک به تیم ملی باشد و در نهایت به تیم ملی کمک کنیم.

او در ادامه افزود: بازیکنانمان از نظر قدرت بدنی در سطح خیلی خوبی قرار دارند اما تیم‌های آسیای شرقی به لحاظ چابکی بسیار خوب هستند و یکی از دلایلش این است که آنها از پایه اصولی‌تر کار می‌کنند. البته با توجه به توانایی‌هایی که در بازیکنان پیکان دیدم آنها را تایید می‌کنم.

مربی بدنسازی تیم والیبال بانوان پیکان به امکانات لازم برای آماده سازی بازیکنان هم اشاره و بیان کرد: امکانات خوبی را برای بدنسازی در اختیار داشتیم، همچنین سالن وزنه‌ای که در آن کار می‌کردیم واقعا خوب بود. به طور کلی از نظر تنوع تمرینی همه امکانات لازم را در اختیار داشتیم.

کلهر در پایان این گفت‌وگو در مورد تمدید قرارداد با تیم پیکان در فصل پیش رو گفت: ماندنم در این تیم بستگی به شرایطم و نظر کادر فنی دارد.

تیم والیبال بانوان پیکان به عنوان نماینده ایران در جام باشگاه‌های آسیا آخرین تمرین‌های آمادگی خود را زیر نظر کادر فنی این تیم دنبال می‌کند. این در روزهای ۲۰ و ۲۱ تیرماه به مصاف نمایندگانی از قزاقستان و چین تایپه می‌رود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *