تاریخ: 2017-06-25 شناسه خبر: 50719

سرپرست تیم ملی شنا زنان؛

اعضای تیم ملی شنا زنان در رقابت‌های آتی مقام‌های چشمگیری کسب می‌کنند

اعضای تیم ملی شنا زنان

باقری گفت: امیدوارم ملی پوشان با همت و پشتکار زیاد در رقابت‌های آتی مقام‌های چشمگیری کسب کنند و باعث افتخار ایران و ایرانیان شوند

به گزارش سایت ورزش بانوان؛ شهرزاد باقریان سرپرست تیم ملی شنا زنان بعد از پایان اولین مرحله اردوی تیم ملی شنای زنان گفت: این مرحله از اردو به همت فدراسیون شنا و میزبانی جزیره کیش انجام شد. بچه‌ها خیلی خوب، عالی و متعهد برخورد کردند و به موقع سر تمرینات حاضر شدند.

او در ادامه افزود: ملی پوشان در مهمانسرای سازمان منطقه آزاد کیش اقامت داشتند. شرایط اقامتی و تغذیه برای ملی‌پوشان به خوبی فراهم شد. مدیر و معاون سازمان ورزش منطقه آزاد کیش برای سهولت و آسایش ورزشکاران بسیار زحمت کشیدند تا همه کارها به خوبی پیش رود.

سرپرست تیم ملی شنا زنان گفت: البته ملی پوشان با توجه به شرایط آب و هوایی کیش اردوی متفاوتی را تجربه کردند. گرما زیاد بود و هوا بسیار شرجی بود. اما خداراشکر کم و کاستی پیش نیامد و آن‌ها توانستند با برنامه‌های مربی تیم پیش روند.

باقریان ضمن تشکر از رییس فدراسیون شنا و نایب رییس زنان بیان کرد: باید از رییس فدراسیون جناب رضوانی و نایب رییس زنان سرکار خانم ورنوس تشکر کنم که بعد از چندین سال دوباره تیم ملی را تشکیل دادند.

او ادامه داد: امیدوارم ملی پوشان با همت و پشتکار زیاد در رقابت‌های آتی مقام‌های چشمگیری کسب کنند و باعث افتخار ایران و ایرانیان شوند و با موفقیت‌های خود گوشه‌ای از زحمات فدراسیون را جبران کنند.

باقریان در پایان گفت: امیدوارم این تیم و اردوها تداوم داشته باشد. برای برگزاری این اردوی منظم باید از تمامی مسئولان ورزش جزیره کیش و فدراسیون شنا تشکر کنم.

فروزنده زرآور مربی تیم ملی شنا بانوان شد

یک پاسخ به “اعضای تیم ملی شنا زنان در رقابت‌های آتی مقام‌های چشمگیری کسب می‌کنند”

  1. زیبا گفت:

    کدوم مسابقات آتی؟ قبلا هم گفتم انجمن شنای انگلیس پوشش طراحی کرده و زنان مسلمان انگلیسی الان تو مسابقات رسمی شرکت می کنند. مسابقات غیررسمی با حضور دو سه تا کشور توی کیش مسابقات اتی نیست. تا وقتی پوشش رسمی تایید شده نگیرید وقت تلف کردنه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *