تاریخ: 2017-08-02 شناسه خبر: 51813

رییس فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛

رقابت‌های شنای موزون بانوان ایران برگزار می‌شود

محسن رضوانی رییس فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو :رقابت‌های شنای موزون بانوان ایران برگزار می‌شود

محسن رضوانی رییس فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو گفت: رقابت‌های شنای موزون بانوان ایران برگزار می‌شود.

به گزارش سایت ورزش بانوان و به نقل از ایسنا؛ محسن رضوانی در مجمع انتخاباتی هیات شنا، شیرجه و واترپلو استان کرمانشاه که در سالن جلسات شهید هادیان مجموعه ورزشی آزادی کرمانشاه برگزار شد، اظهار کرد: استان کرمانشاه از استان‌های مستعد و مهم در زمینه شنا، شیرجه و واترپلو است.

وی افزود: کرمانشاه از جمله استان‌هایی است که همواره در تیم‌های ملی شنا، شیرجه و واترپلو سهمیه داشته و مدال آور بوده است. تقویت همدلی، احترام به یکدیگر و انتقاد پذیری باید در جامعه شنا، شیرجه و واترپلو موج بزند.

رضوانی بیان کرد: برگزاری ۳۴ رویداد ورزشی داخلی در سطح کشور در سال برای فدراسیون بسیار سنگین و هزینه بر است و از میزبانی استان‌ها در امر میزبانی اردوهای ملی و مسابقات استقبال می‌کنیم.

رییس فدراسیون شنا افزود: در عرصه بانوان با حمایت‌های صورت گرفته، از امسال امیدواریم رقابت‌های شنای موزون بانوان ایران را برگزار کنیم.

وی همچنین تشکیل تیم‌های ملی شنای بانوان را اقدام این فدراسیون در راستای توسعه ورزش بانوان ذکر کرد و گفت: در صدد هستیم برای اولین بار یک دوره مسابقات بین‌المللی شنا در رده بانوان و به میزبانی تبریز برگزار کنیم.

اخبار مرتبط:

فروزنده زرآور مربی تیم ملی شنا بانوان شد

محسن رضوانی: توجه به ورزش بانوان از اولویت‌های فدراسیون است

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *