تاریخ: 2015-11-09 شناسه خبر: 13359

سیدمهدی: هزینه بالای مسابقات، ترمز شرکت کنندگان را کشید!

فیروزه سیدمهدی

فیروزه سیدمهدی: قضاوت و برگزاری مسابقات امسال را برعهده دارم تا به جوان های علاقمند میدان بدهم

به گزارش سایت ورزش بانوان؛ فیروزه سیدمهدی از آن دست ورزشکاران اتومبیلرانی است که علاقه زیادی به رقابت در مسابقات سرعت و رالی دارد. وی در کلاس پژو ۲۰۶ مسابقات سرعت چند مقام قهرمانی و نایب قهرمانی دارد و در کلاس ۱۶۰۰ جی تی نیز صاحب عنوان شده است. فیروزه سیدمهدی اگر چه حضور پر رنگی حتی در مسابقات رالی داشت و در رالی خاورمیانه به همراه لاله اژدری (نقشه خوان) رقابت کرد، اما امسال حضور کم فروغی دارد.

وی که به عنوان داور مسابقه قبل را قضاوت کرده است به سایت ورزش بانوان گفت: برای شرکت در مسابقات سرعت یک خودروی هیوندا در نظر گرفته ام که حدود سه ماه آینده آماده می شود. این خودرو را برای رقابت در کلاس آزاد آماده می کنم.

فیروزه سیدمهدی که در مسابقات رالی هم شرکت کرده است، افزود: یک خودروی پژو ۲۰۶  برای شرکت در مسابقات رالی آماده کرده ام و در مسابقات خاورمیانه هم شرکت کردم، اما امسال هیچ مسابقه ای در این رشته برگزار نشد، چون ایران خودرو و سایپا، خودروسازان ما کم کاری کردند و از طرفی به دلیل انتخابات ریاست فدراسیون این مسابقات به تعویق افتاده است. بنابراین در این شرایط همه چیز بستگی به انتخابات ریاست فدراسیون دارد.

وی درخصوص قضاوت در مسابقات سرعت اظهار داشت: قضاوت و برگزاری مسابقات امسال را برعهده دارم تا به جوان های علاقمند میدان بدهم. برگزار نشدن مسابقات رالی به شرکت کنندگان در مسابقات ضربه نزده، اما شرکت کنندگان در مسابقات به دلیل بالا رفتن هزینه ها حضور کمتری دارند. بسیاری به دلیل هزینه زیاد شرکت در مسابقات کنار رفتند.

مسئول کمیته سرعت بانوان فدراسیون اتومبیلرانی همچنین از برگزاری کلاس آموزشی خودروی ال ۹۰ برای بانوان خبر و ادامه داد: در این کلاس آموزشی از بانوان شرکت کننده تست می گیریم تا کسانی که توان حضور در مسابقات را دارند شناسایی شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *