تاریخ: 2016-01-24 شناسه خبر: 16643

عباسعلی به نیمه‌نهایی کاراته وان فرانسه نرسید

حمیده عباسعلی

در ادامه رقابت های لیگ جهانی کاراته وان فرانسه، حمیده عباسعلی در وزن ۶۸ کیلو گرم به مصاف رقبای خود رفت، خاکسار نیز برای کسب مدال برنز با حریف خود به رقابت پرداخت.

به گزارش سایت ورزش بانوان؛ در ادامه رقابت های لیگ جهانی کاراته وان فرانسه، حمیده عباسعلی در وزن ۶۸ کیلو گرم به مصاف رقبای خود رفت، خاکسار نیز برای کسب مدال برنز با حریف خود به رقابت پرداخت.

حمیده عباسعلی کاراته کا وزن ۶۸ کیلو گرم کشورمان در رقابت های کاراته وان فرانسه در مبارزه سوم خود برابر حریفی از کشور میزبان به تاتامی رفت این دیدار در وقت قانونی صفر بر صفر به پایان رسید، وی با رای داوران هانتی بازنده شد و از راهیابی به مرحله نیمه نهایی بازماند.

عباسعلی در دور اول با قرعه استراحت روبرو شد و در دور دوم نیز برابر حریفی از کشور فرانسه با نتیجه دو بر صفر پیروز شد، پس از آن نیز نماینده اکوادور را با نتیجه ۴ بر صفر شکست داد.

طروات خاکسار دیگر نماینده کشورمان در وزن ۵۵- کیلوگرم با شکست در جدول شانس مجدد، از دست یابی به مدال برنز بازماند. وی در مرحله رپه شارژ برابر حریفی از کشور فرانسه ( سامی مائوا ) به مبارزه پرداخت و نتیجه این دیدار را یک بر صفر واگذار کرد و در نهایت در رده پنجم ایستاد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *