تاریخ: 2017-05-23 شناسه خبر: 49746

ناهید کیانی در باکو؛

پای صحبت تنها بانوی تکواندوکا دارنده طلای مسابقات کشورهای اسلامی

پای صحبت تنها بانوی تکواندوکا دارنده طلای مسابقات کشورهای اسلامی

خدا را شكر توانستم با تلاش به مدال طلای اين رقابت‌ها دست پيدا كنم و خوشرنگ‌ترين مدال اين رقابت‌ها را در كارنامه ورزشی خود ثبت نمايم.

به گزارش سایت ورزش بانوان؛ در چهارمین دوره بازی‌های همبستگی کشورهای اسلامی یک مدال طلای کاروان بانوان ایران توسط ناهید کیانی بانوی تکواندوکا کسب شد. در ادامه گفت‌و‌گوی روابط عمومی فدراسیون تکواندو را با تنها بانوی طلایی این رشته می‌خوانید.

ناهید کیانی تکواندوکار وزن ۴۹- کیلوگرم کشورمان که در بازی‌های همبستگی کشورهای اسلامی موفق به کسب تک مدال طلا در بخش بانوان شد در رابطه با سطح برگزاری مسابقات گفت: با توجه به حضور مدال آوران المپیکی و جهانی سطح مسابقات خیلی بالا بود، نه تنها در وزن من بلکه در تمامی اوزان تکواندوکاران با آمادگی فنی و جسمانی بالا در این رقابت‌ها حضور پیدا کرده و هیچ حریفی را نمی‌توانستیم دست کم بگیریم.

وی افزود: خدا را شکر توانستم با تلاش به مدال طلای این رقابت‌ها دست پیدا کنم و خوشرنگ‌ترین مدال این رقابت‌ها را در کارنامه ورزشی خود ثبت نمایم.

کیانی در خصوص مبارزاتش افزود: برای رسیدن به مدال طلای این رقابت‌ها سه مبارزه را پشت سر گذاشتم و با توجه به اینکه تکواندوکاران دو تیم اردن و ترکیه حضور بیشتری را در میادین بین‌المللی تجربه کردند، این دو مبارزه کمی سخت‌تر بود. در فینال این رقابت‌ها با اینکه نتیجه به نفع نماینده ترکیه بود اما توانستم در لحظه آخر ۳ امتیاز کسب کرده و رقیبم را از کسب مدال طلا محروم نمایم.

بانوی تکواندوکا در پایان خاطر نشان ساخت: حس خوبی است که بتوانی مدال طلا را کسب کنی و پرچم کشورت را به اهتزاز در آوری، امیدوارم در رویداد‌های پیش رو بتوانم بار دیگر با قدرت برای کشورم افتخارآفرینی کنم.

 

ناهید کیانی نخستین طلای تکواندوی ایران را به نام خود ثبت کرد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *