تاریخ: 2017-12-08 شناسه خبر: 56227

هفته هشتم لیگ برتر فوتبال زنان؛

صدر جدول دست نخورده باقی ماند ؛ شکست عجیب ذوب آهن و برد پر گل راهیاب ملل

هفته هشتم رقابت های لیگ برتر فوتبال زنان با شکست ناباورانه ذوب آهن ، پیروزی قاطع راهیاب ملل کردستان و ادامه صدرنشینی شهرداری بم برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری ورزش بانوان ، هشتمین هفته از لیگ برتر فوتبال زنان امروز جمعه ۱۷ آذر برگزار شد و در مهم ترین بازی هفته هشتم ، جدال تیم های اول و دوم جدول ، شهرداری بم و شهرداری سیرجان در ال کرمانیکوی فوتبال ایران به سود شهرداری بم پایان یافت.

شهرداری بم که در بازی های قبلی خود پیروز شده بود در این بازی نیز در دربی تیم های فوتبال استان کرمان ۳ بر صفر شهرداری سیرجان را با گل های زهرا قنبری ، سارا قمی و سمانه چهکندی شکست داد و به صدرنشینی خود ادامه داد.

سپاهان اصفهان هم که قرار بود این هفته برابر استقلال خوزستان قرار گیرد به دلیل غیبت تیم استقلال خوزستان که با اعلام قبلی هم انجام شده بود بی دردسر ۳ بر صفر پیروز شد و به لطف این ۳ امتیاز و شکست شهرداری سیرجان برابر شهرداری بم ، به رده دوم جدول صعود کرد.

راهیاب ملل کردستان ، یکی از مدعیان جدی قهرمانی این هفته هم حریفش را شکست داد و در روزی که در استادیوم دور افتاده از تهران مهمان تیم آذرخش تهران بود ۵ بر صفر به برتری دست یافت. زهرا حاتم نژاد(۳ ) فاطمه مخدومی و زهره جلالی گلزنان تیم راهیاب ملل در بازی برابر آذرخش در تهران بودند.

ذوب آهن اصفهان اما در عین ناباوری در اصفهان به پالایش گاز ایلام ۲ بر یک باخت. نتیجه ای غم انگیز برای تیم مژگان مدائم زاده که فشارهای روانی را روی ذوب آهن افزایش می دهد و مشخص نیست ذوب آهن تا کی به نتایج ضعیف خود ادامه خواهد داد.

در سایر بازی ها پارس جنوبی بوشهر یک بر صفر در خانه برابر خیبر خرم آباد به پیروزی رسید و در ارومیه ، همیاری آذربایجان غربی یک بر صفر برابر منتخب استان فارس پیروز شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *