تاریخ: 2018-02-25 شناسه خبر: 59014

مهاجم نماینده کردستان در لیگ برتر فوتبال بانوان؛

در گفتگو با سمیه خرمی؛ راه یاب ملل سنندج و پیمودن مسیر سخت قهرمانی

در گفتگو با سمیه خرمی ؛ راه یاب ملل سنندج در راه پیمودن مسیر سخت قهرمانی

سمیه خرمی عنوان کرد: هرچه به روزهای پایانی لیگ نزدیک‌تر می‌شویم استرس و اضطراب ما کمتر می‌شود، اگر امروز یکی از مدعیان قهرمانی لیگ هستیم، به واسطه همدلی بین همه اعضای تیم است.

به گزارش پایگاه خبری ورزش بانوان، در چارچوب هفته نوزدهم لیگ برتر فوتبال بانوان، تیم‌های راه یاب ملل سنندج و آذرخش تهران در هوایی بارانی و زمین گل آلود استادیوم ملک نیا سنندج به مصاف هم رفتند که در پایان راه یاب ملل حریف خود را شکست داد.

در نیمه دوم و در همان دقایق اولیه بازی (دقیقه ۴۷ بازی) فاطمه مخدومی مهاجم راه یاب ملل سنندج گل اول را وارد دروازه تیم مهمان کرد.

زهرا حاتم نژاد نیز پس از خطای بازیکن آذرخش، گل دوم بازی را در دقیقه ۶۵ از روی نقطه پنالتی به ثمر رساند و در نهایت این دیدار با نتیجه ۲ بر صفر به نفع راه یاب ملل سنندج پایان یافت.

تیم راه یاب ملل سنندج با این بُرد ۴۴ امتیازی شد و بدلیل تفاضل گل در پله چهارم جدول رده بندی لیگ برتر فوتبال بانوان کشور باقی ماند.

سمیه خرمی در گفتگو با “ورزش بانوان” در خصوص پیروزی تیمش در این دیدار عنوان کرد: در این دیدار ما رسما شنا می‌کردیم. زمین فوتبال به یک باتلاق تبدیل شده بود ولی خوشبختانه ما پیروز این دیدار بودیم. تیم آذرخش هم حریف دست و پا بسته‌ای نبود و تا بازیکنان این تیم تا لحظه آخر از دروازه دفاع کردند.

مهاجم تیم فوتبال زنان راه یاب ملل سنندج خاطر نشان کرد: تنها سه هفته به پایان این فصل از رقابت‌های لیگ برتر فوتبال بانوان مانده و سه بازی مهم پیش روی ماست. جمعه مهمان شهرداری بم هستیم. گرچه به کسب نتیجه خوب در این بازی امیدواریم اما کار آسانی هم نیست. خصوصا در شرایطی که باید روز سه‌شنبه اول با قطار به تهران برویم و بعد از تهران با قطار راهی بم شویم. ساعت‌های زیادی را در راه هستیم و این موضوع کار ما را سخت می‌کند.

وی خاطر نشان کرد: از طرفی هفته بعد با سپاهان مصاف خواهیم داد. سپاهان تنها تیمی است که راه یاب تا کنون از سد آن نگذشته است. اما دور برگشت این بازی در زمین سنندج برگزار می‌شود و ما قطعا برنده بازی خواهیم بود و شکی در آن نیست.

سمیه خرمی افزود: هفته آخر لیگ نیز با همیاری ارومیه مصاف می‌دهیم. همیاری هم تیم دست و پا بسته‌ای نیست چه بسا که دو هفته قبل سپاهان را در زمین خودی شکست داد.

مهاجم تیم فوتبال زنان راه یاب ملل سنندج در پایان گفت: با این وجود هرچه به روزهای پایانی لیگ نزدیک‌تر می‌شویم استرس و اضطراب ما کمتر می‌شود. خوشبختانه مسائل اخلاقی در تمام ابعاد تیم فوتبال بانوان راه یاب ملل سنندج رعایت می‌شود. یک همدلی وصف نشدنی در تیم ما وجود دارد که از مدیریت تیم گرفته تا مدیر فنی، سرمربی، بازیکن و تمام همراهان نماینده استان کردستان در این رقابت‌ها، لمسش می‌کنند. اگر راه یاب در حال حاضر یکی از مدعیان قهرمانی لیگ برتر فوتبال بانوان شده است، مدیون همین همدلی است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *