تاریخ: 2018-01-31 شناسه خبر: 58279

نشمین شافعیان خبر داد؛

تقویت تیم هندبال شهید چمران با ۴ بازیکن از تاسیسات و گچساران

سرمربی تیم هندبال زنان شهید چمران لارستان گفت: برای حضور در رقابت های هندبال زنان غرب آسیا از چهار بازیکن قرضی استفاده می کنیم و این نفرات مشکل پست های خالی تیم را حل می کنند.

به گزارش پایگاه خبری ورزش بانوان، نشمین شافعیان در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: تیم هندبال زنان شهید چمران لارستان از هفت بازیکن ملی پوش در ترکیب خود بهره می برد و سه بازیکن در پست های پخش، پشت خط زن و دروازه بان نیاز داشت که خوشبختانه دو بازیکن از تیم تاسیسات دریایی تهران و دو بازیکن از نفت و گاز گچساران گرفتیم و این مشکل کاملا حل شد و نکته مهمتر این است که این بازیکنان مدعی قهرمانی هستند.

وی ادامه داد: یکی از این چهار بازیکن نیز به عنوان بازیکن آزاد در گوش یا پخش به تیم کمک خواهد کرد و امیدوارم با این شرایط بتوانیم بازی و نمایش خوبی برابر حریفانمان ارایه کنیم.

این مربی اضافه کرد: شناخت زیادی از تیم های حریف نداریم اما میترا نوری نایب رئیس زنان فدراسیون سال گذشته به عنوان ناظر کنفدراسیون در این رقابت ها حضور داشته و دانسته های ما در حد اطلاعاتی است که وی از این تیم ها در اختیار ما قرار داده است.

با توجه به اینکه در حال حاضر تیم ملی هندبال زنان هنوز تشکیل نشده فدراسیون در همکاری با باشگاه شهید چمران لارستان تصمیم گرفت یک تیم باشگاهی را با توجه به تعداد ملی پوشان حاضر در این تیم به رقابت های هندبال زنان غرب آسیا اعزام کند.

شافعیان با بیان اینکه کادر فنی نتوانسته هیچ فیلمی از تیم های شرکت کننده در رقابت های هندبال قهرمانی زنان غرب آسیا بدست آورد گفت: شناخت کمی از تیم عراق داریم و می دانیم طی یک سال گذشته اردوهای خوبی را برگزار کرده و قطعا تیم اردن هم به عنوان میزان آمادگی خوبی خواهد داشت.

سرمربی تیم هندبال زنان شهید چمران لارستان افزود: بر اساس مشاهدات نایب رئیس فدر اسیون به عنوان ناظر رقابت های غرب آسیا در سال گذشته تیم قطر از قدرت خوبی برخوردار است ضمن اینکه با گرفتن بازیکنانی الجرایزی که تغییر تابعیت داده اند توان فنی تیم را در سطح بسیار زیادی افزایش داده است و در مسابقات امسال با قدرتی به مراتب بیشتر حضور خواهد یافت.

شافعیان در خصوص آماده سازی و هماهنگی تیم برای حضور در این رقابت ها گفت: همانطور که مرسوم است همه کشورها با تیم های ملی خود در این رقابت ها حاضر می شوند اما ما با توجه به شرایط فعلی تیم ملی به جای تیم ملی در این رقابت ها شرکت می کنیم و اگر چه فرصتی برای آماده سازی نداریم اما تعداد زیاد ملی پوشان حاضر در تیم و از سوی دیگر حضور آنان در کوران رقابت های لیگ موجب آمادگی بالای بدنی و فنی بازیکنان شده است.

وی اضافه کرد: دو هفته دیگر از رقابت های لیگ برتر باقی مانده است و بر همین اساس ما تنها دو روز برای برگزاری اردو جهت هماهنگی و رفع ضعف های احتمالی فرصت داریم .

مسابقات هندبال قهرمانی زنان غرب آسیا از ۲۶ بهمن تا دوم اسفندماه ۹۶ به میزبانی «امان » پایتخت اردن برگزار می شود.

به گفته شافعیان تیم هندبال زنان شهید چمران لارستان ۲۴ بهمن ماه راهی اردن می شود.

وی تصریح کرد: تیم شهید چمران لارستان ۱۲ بازیکن دارد که شامل ۷ ملی پوش است و این نفرات کاملا با هم هماهنگ هستند و تلاش ما این است که در دو روز تمرین تیم برای اعزام به مسابقات غرب آسیا با چهار بازیکن قرضی، به هماهنگی مطلوبی برسیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *