تاریخ: 2018-02-04 شناسه خبر: 58488

رقابت دختران وزنه‌بردار در ایران آغاز شد

رقابت دختران وزنه‌بردار در ایران آغاز شد

فعالیت وزنه برداران زن در ایران مورد تایید واقع شده و بزودی بصورت رسمی مسابقات آنها در سطح کشور برگزار خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری ورزش بانوان و به نقل از ایسنا، با وجود اینکه قرار است دختران وزنه‌بردار برای اولین بار در ایران به روی تخته بروند، اما اطلاع رسانی دقیقی از سوی فدراسیون انجام نگرفته است. پس از راه اندازی وزنه برداری بانوان در ایران، قرار است برای نخستین مرتبه رکورد گیری بانوان وزنه بردار برگزار شود که در بحث راه اندازی وزنه برداری زنان اتفاق خوبی محسوب می شود.

فدراسیون وزنه برداری یک ماه و نیم پیش اعلام کرد ۱۵ و ۱۶ بهمن رکورد گیری بانوان انجام می شود اما اکنون در حالی که قرار است این رکورد گیری امروز (یکشنبه) انجام شود فدراسیون وزنه برداری اطلاع رسانی دقیقی از زمان برگزاری مسابقات و هماهنگی با خبرنگاران برای پوشش این رویداد تاریخی نکرده و مشخص نیست وضعیت حضور اصحاب رسانه به چه صورت است و رکورد گیری نیز از چه ساعتی آغاز و چه ساعتی به پایان می‌رسد.

انتظار می رفت فدراسیون وزنه برداری که قرار است چنین اتفاق مهمی را در بخش بانوان رقم بزند، قوی تر عمل کند تا پوشش رسانه ای خوبی از این رکورد گیری به عمل آید اما تا این لحظه ساعت برگزاری رکوردگیری و حتی اینکه امکان حضور خبرنگارها وجود دارد یا خیر اطلاع رسانی نشده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *