تاریخ: 2018-02-19 شناسه خبر: 58900

بانوی رکابزن ایران؛

روایت پرستو باستی از مسمومیت ملی‌پوشان در دوچرخه سواری قهرمانی آسیا

روایت پرستو باستی از مسمومیت ملی‌پوشان در دوچرخه سواری قهرمانی آسیا

بانوی رکابزن ایران گفت: کیفیت غذا به قدری افتضاح است که نمی‌توان هیچ کدام از غذاها را خورد و من نیز به دلیل مسمومیت نتوانستم در مسابقه شرکت کنم.

به گزارش پتیگاه خبری ورزش بانوان، پرستو باستی در گفت‌وگو با ایسنا درباره‌ی وضعیت غذا در مسابقات دوچرخه سواری پیست قهرمانی آسیا مالزی و مسمومیت خود بیان کرد: وضعیت غذا بسیار افتضاح است به طوری که نمی‌توان هیچ کدام از غذاها را خورد. شب گذشته مرغ سوخاری دادند که کیفیتش بسیار بد بود و مجبور بودیم آن را به همراه کاهو و سبزیجات بخوریم تا قابل خوردن باشد. نیم ساعت پس از اینکه شام خوردیم حالم بد شد ابتدا فکر کردم بخاطر این است که دستم را نشستم و غذا خوردم اما بعد متوجه شدم برخی نفرات دیگر تیم ملی مانند آروین گودرزی، مهدی بیدرام و معین سعید و چند نفر دیگر هم دچار مسمومیت شده‌اند.

باستی در مورد وضعیت خود گفت: دچار سرگیجه شدید و حالت تهوع هستم و شرایطم به گونه‌ای است که اصلا نمی‌توانم از رختخواب بیرون بیایم به همین دلیل نتوانستم در مسابقه اومنیوم شرکت کنم. امیدوارم هیچ کسی در کشور غریب این بلا سرش نیاید چراکه وضعیت بسیار بدی است. حتی رکابزنان چند کشور دیگر هم دچار مسمومیت شدند و نتوانستند در مسابقات خود شرکت کنند.

او افزود: فردا مسابقه اسکرچ دارم و امیدوارم حالم بهتر شود تا بتوانم در آن شرکت کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *