تاریخ: 2018-02-21 شناسه خبر: 58926

رئیس فدراسیون وزنه‌برداری خبر داد؛

پوشش بانوان وزنه‌بردار ایران در آستانه نهایی شدن برای مسابقات جهانی

پوشش بانوان وزنه بردار ایران در آستانه نهایی شدن برای مسابقات جهانی

رئیس فدراسیون وزنه‌برداری گفت: پوشش بانوان وزنه بردار برای مسابقات جهانی تا 15 اسفند نهایی می شود.

به گزارش پایگاه خبری ورزش بانوان، رئیس فدراسیون وزنه‌برداری گفت: رئیس فدراسیون وزنه‌برداری خبر داد برای حضور در مسابقات جهانی تا ۱۵ اسفندماه توسط کارگروه ساماندهی لباس تخصصی ورزش بانوان وزارت ورزش و جوانان نهایی می شود.

علی مرادی در حاشیه اردوی تیم ملی جوانان و نوجوانان وزنه بردار مرد در مشهد افزود: پوشش بانوان وزنه‌بردار ورزشی برای حضور در سطح بین الملی طراحی شده و امید است با موافقت به موقع شاهد نقش آفرینی و مقام آوری بانوان محجبه وزنه بردار ایرانی در این رویداد ورزشی باشیم.

وی گفت: با حمایت های انجام شده و همراهی وزارت ورزش و جوانان بیش از یکسال است که شاهد حضور بانوان در رشته وزنه برداری هستیم.

وی با اشاره به اینکه دیروز در رده جوانان رکوردگیری بانوان وزنه بردار انجام شد، افزود: ۱۶ نفر از مجموع ۱۰۰ ورزشکار شرکت کننده برای حضور در اردوی تیم ملی که ۱۰ اسفند ماه در استان خوزستان برگزار می شود، انتخاب شدند.

مرادی بیان کرد: هم اکنون بیش از ۲۰ استان کشور نایب رئیس بانوان را در هیات های وزنه برداری خود ایجاد کرده و در زمینه وزنه برداری بانوان در حال فعالیت هستند.

وی تاکید کرد: آخرین آوردگاه کسب سهمیه برای حضور بانوان وزنه بردار در عرصه مسابقات جهانی در ۲۹ فرورین ماه در مسابقات آسیایی ازبکستان است .

اردوی آمادگی تیم ملی وزنه برداری در رده نوجوانان و جوانان پسر با حضور ۱۴ نفر از دیروز در مشهد آغاز شده و برای مدت یک هفته ادامه دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *