تاریخ: 2018-02-25 شناسه خبر: 59031

فریده شجاعی: کادر فنی تیم های ملی بسکتبال بانوان مشخص می‌شود

نایب رئیس بانوان فدراسیون بسکتبال عنوان کرد: با توجه به زحماتی که مربیان در گذشته کشیده اند و رزومه ای که آنها در اختیار دارند تصمیم گیری خواهیم کرد و در اولین فرصت کادر فنی تیم‌های ملی مشخص خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری ورزش بانوان، پس از کنار رفتن فاطمه کرم زاده، نایب رییس پیشین بسکتبال بانوان، فریده شجاعی در این سمت معرفی شد. فریده شجاعی در گفت‌وگو با ایسنا، درباره برنامه‌هایش در فدراسیون بسکتبال، اظهار کرد: هر کسی که وارد فضای ورزشی می‌شود مسلما باید با برنامه و دست پر حضور داشته باشد. با بررسی‌های مشکلات در فدراسیون بسکتبال سعی می‌کنیم مشکلات را حل و راهکار پیدا کنیم. بسکتبال بانوان نیز باید مانند سایر رشته‌ها لیگ پویایی داشته باشد.

او در ادامه‌ افزود: تیم‌ ‌ملی بسکتبال سه نفره بانوان خرداد ماه مسابقات مهمی را پیش رو دارد و باید در جام جهانی فیلیپین حضور داشته باشد و ما باید تیم‌ ‌ملی را برای حضور در این رقابت‌ها تقویت کنیم. همچنین در بعدِ پرورشی و همگانی کردن بسکتبال نیز برنامه داریم.

نایب رییس بسکتبال بانوان در ادامه‌، بیان‌ کرد: من همیشه به صورت علمی کار کرده‌ام و در بسکتبال نیز می‌خواهم این اتفاق نیز رخ دهد. برای شکوفایی استعدادها و گسترش علم و آموزش بسکتبال ضروری است که برنامه داشته باشیم.

شجاعی درباره حضور تیم‌های ملی در مسابقات پیش رو، بیان‌ کرد: در حال‌ حاضر تمرکز ما برای حضور در مسابقات آسیایی، بازی‌های آسیایی و جام جهانی بسکتبال سه نفره است که تیم‌های ملی برای حضور در این مسابقات باید تقویت شوند. یکی از برنامه‌ها تعیین کادر فنی برای تمام رده‌های سنی هم در بخش بسکتبال سه نفره و هم در بخش بسکتبال کلاسیک است. با توجه به زحماتی که مربیان در گذشته کشیده اند و رزومه ای که آنها در اختیار دارند تصمیم گیری خواهیم کرد و در اولین فرصت کادر فنی تیم‌های ملی مشخص خواهد شد.

شجاعی در پایان بیان‌ کرد: از کرم زاده تشکر می‌کنم که سالیان سال زحمات بسیاری را در بخش بسکتبال بانوان کشیده است. ما نیز راه او را ادامه‌ خواهیم داد تا به نتیجه‌ برسیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *