تاریخ: 2017-05-13 شناسه خبر: 49040

شروع خوب کاراته بانوان در روز دوم مسابقات کشورهای اسلامی؛

علیپور ، دوستی و خاکسار به نیمه نهایی کاراته همبستگی کشورهای اسلامی راه یافتند

علیپور دوستی و خاکسار به نیمه نهایی کاراته همبستگی کشورهای اسلامی راه یافتند

در روز نخست مسابقات کاراته بازی‌های همبستگی کشورهای اسلامی بانوان کارا‌ته‌کا گام‌های نخست را محکم برداشتند و به نیمه نهایی راه یافتند.

به گزارش سایت ورزش بانوان؛ چهارمین دوره بازی‌های همبستگی کشورهای اسلامی در حالی پیگیری می‌شود که در رقابت‌های کاراته در بخش بانوان، رزیتا علیپور نماینده وزن ۶۱ – کیلوگرم تیم ملی بانوان در نخستین مبارزه به مصاف نماینده پاکستان رفت و با نتیجه ۶ بر صفر حریف خود را شکست داد.

در ادامه این مسابقات، نسرین دوستی نماینده وزن ۵۰ – کیلوگرم، در اولین گام به مصاف نماینده مالزی رفت و در هانتی با نتیجه ۴ بر یک بر حریف خود غلبه کرد و به دور بعدی راه یافت. وی در دومین دیدار نماینده نیز اندونزی را با نتیجه یک بر صفر شکست داد.

طراوت خاکسار دیگر نماینده کشورمان در وزن ۵۵- کیلوگرم، موفق شد با نتیجه یک بر صفر نماینده ازبکستانی را شکست داد. وی در دومین دیدار به مصاف نماینده مالزی رفت و با نتیجه یک بر صفر دومین حریف خود را شکست داد و راهی دور نیمه نهایی شد.

در وزن ۶۱- کیلوگرم، رزیتا علیپور در دومین مبارزه به مصاف نماینده اندونزی رفت و با نتیجه ۸ بر صفر این حریف را شکست داد. علیپور با این پیروزی به مرحله نیمه نهایی راه پیدا کرد. وی در این مرحله با برنده مصر و ترکیه مبارزه خواهد کرد.

مسابقات کاراته بازیهای کشورهای اسلامی طی روزهای ۲۳ و ۲۴ اردیبهشت ماه در باکو انجام می شود. در روز نخست مبارزات اوزان ۵۰-، ۵۵- و ۶۱-کیلوگرم زنان و در روز دوم مسابقات کاتای انفرادی زنان و همچنین اوزان ۶۸- و ۶۸+ کیلوگرم زنان و ۸۴- و ۸۴+ کیلوگرم مردان به روی تاتامی می روند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *