تاریخ: 2017-06-18 شناسه خبر: 50487

بدنبال انحلال تیم هندبال بانوان لارستان؛

مسئولان استان فارس مانع از انحلال تیم هندبال بانوان لارستان نشدند

ناهید غارصی : مسئولان استان فارس مانع از انحلال تیم هندبال بانوان لارستان نشدند

ناهید غارصی اعلام کرد: استاندار فارس و شهرداری شیراز باید پا پیش بگذارند و مانع از انحلال تیمی شوند که تمام بازیکنانش بومی هستند.

به گزارش سایت ورزش بانوان؛ تیم هندبال بانوان لارستان از سال ۹۱ در جمع بهترین‌های ایران در لیگ برتر هندبال بانوان کشور شرکت داشت حالا رئیس هیئت هندبال لارستان از انصراف این تیم از حضور در مسابقات آسیایی باشگاه‌ها و لیگ برتر خبر می‌دهد.

قهرمان لیگ برتر هندبال بانوان منحل شد

در همین راستا با ناهید غارصی که فصل اخیر لیگ برتر هندبال بانوان، هدایت شهید چمران لارستان را بر عهده داشت، به گفتگو نشستیم که در ادامه متن این گفتگو را می‌خوانید: کسی نبود بازیکنان شهید چمران لارستان را حمایت کند! ۵ سالی بود که بازیکنان شخصا هزینه‌ها را پرداخت می‌کردند. گویا بدنبال کسب عنوان قهرمانی در لیگ و بعد از آن انصراف و کناره‌گیری بودند.

قهرمانی شهید چمران لارستان در لیگ برتر هندبال بانوان

وی افزود: متاسفانه تا این لحظه هیچ‌گونه اسپانسری برای حمایت از تیم هندبال شهید چمران لارستان در سطح استان فارس پیدا نشده است. البته نه اینکه اسپانسر نباشد، هست، اما حمایت تیم‌های ضعیف از دسته سه یا دسته دو را به دست گرفتند تا هزینه‌ای نکنند. چون می‌دانند تیمی که تجربه قهرمانی دارد رایگان برای کسی بازی نمی‌کند. با کمترین هزینه بچه‌ها را از لیگ‌های پایین وارد لیگ برتر می‌کنند و این بازیکنان چون از رسیدن به لیگ برتر خوشحال و ذوق‌زده هستند، انتظار دریافت پول هم ندارند اما یک فصل در لیگ رقابت می‌کنند، بعد از کسب نتایج ضعیف دوباره سقوط می‌کنند و می‌روند سر جای قبلی.

غارصی خاطر نشان کرد: استاندار فارس و شهرداری شیراز باید پا پیش بگذارند و مانع از انحلال تیمی شوند که تمام بازیکنانش بومی هستند. روسا و افراد صاحب کرسی باید به دنبال جذب اسپانسر باشند. منِ مربی که نباید این کار را انجام بدهم. الآن بسیار به‌جاست که آقای رحیمی تیم را حمایت کند و هزینه اعزام به مسابقات جام باشگاه‌های آسیا را در اختیارشان قرار دهد. اما متاسفانه تنها به انتشار خبر بسنده شد که تیم هندبال بانوان شهید چمران لارستان بعلت نداشتن بودجه از حضور در لیگ و جام باشگاه‌های آسیا انصراف داد. هندبال ما رو به افت می‌رود. تا چند سال دیگر باید نهم آسیا باشیم!؟

سرمربی سابق تیم هندبال بانوان لارستان اعلام کرد: ما دست خالی تیم چمران لارستان را قهرمان لیگ برتر کردیم. بدون باخت، مساوی، بازیکن خارجی، ستاره‌های شناخته شده هندبال و بازیکن ملی‌پوش.

او در پایان گفت: هنوز مشخص نیست لیگ چه زمانی آغاز خواهد شد. از سه باشگاه پیشنهاد مربیگری دریافت کرده‌ام. اما هرکجا که بروم تعدادی از بازیکنان لارستان را هم با خودم می‌برم و تنها در این صورت همکاری می‌کنم.

احتمال خداحافظی ناهید غارسی از دنیای مربیگری / گلایه سرمربی هندبال بانوان شهید چمران لارستان از رسانه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *