تاریخ: 2017-12-28 شناسه خبر: 57167

بازیکن ملی‌پوش تیم فوتسال بانوان دانشگاه آزاد؛

فاطمه اعتدادی: بازیکنان تیم‌های دیگر با تمام توان مقابل دانشگاه آزاد بازی می‌کنند

فاطمه اعتدادی

فاطمه اعتدادی از بازیکنان تیم‌هایی گفت که برای اثبات عملکردشان به شهرزاد مظفر با تمام توان مقابل دانشگاه آزاد بازی می‌کنند.

به گزارش پایگاه خبری ورزش بانوان؛ تیم دانشگاه آزاد در هفته دوازدهم لیگ برتر فوتسال بانوان میزبان ملی حفاری ( قهرمان فصل قبل ) خواهد بود. فاطمه اعتدادی در گفتگو با “ورزش بانوان” در این خصوص اظهار کرد: سه تیم بالای جدول رده‌بندی لیگ فوتسال شرایط یکسانی دارند. دو تیم دانشگاه آزاد و ملی حفاری هم به یک اندازه بازیکن ملی دارند و در یک سطح هستند. اما در اینگونه دیدارها تیمی که شجاع‌تر باشد همیشه برنده خواهد بود. میزبان بودن در این بازی هم کمکی به برد ما خواهد کرد.

بازیکن ملی‌پوش تیم فوتسال دانشگاه آزاد تهران عنوان کرد: لیگ امسال نسبت به سال گذشته پویا تر شده است و تیم‌ها هم بهتر شده‌اند. حداقل مقابل دانشگاه آزاد، تیم‌ها خوب بازی می‌کنند. خصوصا تیم‌های کرمانی که امسال از همیشه بهتر بودند. به شخصه، بودن در تیم فوتسال دانشگاه آزاد و تیمی که شهرزاد مظفر سرمربی آن است را ترجیح می‌دهم.

وی با اشاره به اینکه امسال دو نفر از بازیکنان تاثیرگذار دانشگاه آزاد با تیم‌های دیگر قرارداد بستند، خاطر نشان کرد: این مسئله چندان روی کیفیت تیم تاثیر نگذاشت اما بی تاثیر هم نبود؛ در حال حاضر تیم ما یک دل است. از طرفی سرمربی تیم ما همزمان هدایت تیم ملی را هم بر عهده دارد، که باعث می‌شود تا بازیکنان تیم‌های دیگر برای اثبات خودشان به سرمربی ما تمام توان خود را به کار بگیرند و این کار را برای ما سخت‌تر می‌کند.

بازیکن تیم فوتسال دانشگاه آزاد افزود: تا به اینجا بهترین عملکرد را مقابل نفت طلاییه داشتیم و بدترین بازی هم مقابل دختران کویر کرمان رقم خورد.

اعتدادی با تاکید بر اینکه، دانشگاه آزاد همیشه از لحاظ مالی سابقه خوبی داشته، گفت: اما امسال بعد از رفتن آقای دادکان، هنوز شرایط به قبل برنگشته و ما مبلغی نگرفته‌ایم. اما جای نگرانی نیست. مبالغ به ما پرداخت خواهد شد. اما نسبت به سال‌های قبل با تاخیر بیشتری پرداخت می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *