تاریخ: 2018-03-08 شناسه خبر: 59260

خانم گل لیگ برتر فوتسال بانوان در آستانه روز مادر؛

فاطمه اعتدادی: خانم گلی لیگ برتر فوتسال را به مادرم تقدیم می‌کنم

فاطمه اعتدادی: خانم گلی را به مادرم تقدیم می‌کنم

فاطمه اعتدادی بازیکن تیم فوتسال زنان دانشگاه آزاد اسلامی بعد از کسب عنوان خانم گلی در لیگ برتر در گفتگو با ورزش بانوان در آستانه روز مادر خانم گلی را به مادرش تقدیم کرد.

به گزارش پایگاه خبری ورزش بانوان، رقابت‌های لیگ فوتسال بانوان در حالی به پایان رسید که تیم پالایش نفت آبادان با ۶۲ امتیاز، تیم ملی حفاری ایران با ۵۹ امتیاز و تیم دانشگاه آزاد اسلامی تهران با ۵۷ امتیاز به ترتیب اول تا سوم شدند. فاطمه اعتدادی که عضو تیم دانشگاه آزاد است، در پایان رقابت‌های لیگ برتر فوتسال بانوان با ۳۷ گل زده عنوان خانم گلی را به نام خود ثبت کرده است.

فاطمه اعتدادی بازیکن تیم فوتسال زنان دانشگاه آزاد اسلامی بعد از کسب عنوان خانم گلی در لیگ برتر در گفتگو با “ورزش بانوان” در خصوص مسائل روز فوتسال از جمله عملکرد تیم ملی، وضعیت دانشگاه آزاد در لیگ برتر و … صحبت‌های جالبی کرد که در زیر می‌خوانید:

از خانم گلی خودت بگو؟ از چه زمان مشخص شد که به این عنوان رسیده‌ای؟

روز گذشته که لیگ تمام شد برای من روز بسیار خوبی بود، چرا که زننده هر ۵ گل این بازی مقابل نفت نوین تهران خودم بودم و تنها با یک گل بیشتر از سهیلا ملمولی به این عنوان رسیدم. این عنوان برای من بسیار ارزشمند است چون من در خانم گلی هتریک کردم. سومین بار است که خانم گل می‌شوم و اولین بار است که با دانشگاه آزاد به این عنوان دست پیدا کرده‌ام.

انصافاً فکرش را می‌کردی خانم گل شوی؟ آیا برای خانم گلی از همان ابتدای فصل نقشه کشیدی یا نه؟

من واقعا برای گلزنی تلاش می‌کردم و تمام هدفم این بود که دانشگاه آزاد نتیجه بگیرد. چندان تفاوتی نداشت که چه کسی گل بزند. تا جایی که من حتی سه هفته مانده به پایان لیگ آماری از گلزنان برتر نداشتم و نمی‌دانستم که در کورس خانم گلی رقابت می‌کنم. تا اینکه نسمیه غلامی اسامی گلزنان برتر لیگ را به من گفت و از من خواست که تا جایی که می‌توانم برای کسب عنوان خانم گلی تلاش کنم.

قبل از آن تصمیم داشتم که در بازی بعدی، تیم را همراهی نکنم چرا که قبل از آن هم در دو بازی سبک در کنار تیم نبودم اما بعد از صحبت با نسیمه تصمیم من و اعضای کادر فنی تیم عوض شد. انگیزه گرفتم که برای خانم گلی تا جایی که می‌توانم تلاش کنم. از آن روز به این سو ۱۰ گل به گل‌های قبلی‌ام اضافه کردم.

دست هم تیمی‌هایم نیز درد نکند. هم تیمی‌های خوبی دارم و از این بابت تیم خوشبختی هستیم. همه برای خانم گلی من تلاش کردند.

دانشگاه آزاد را در این فصل چطور دیدی؟

دانشگاه امسال دست مایه تغییر و تحولاتی قرار گرفت اما شرایطش هر روز بهتر از قبل می‌شد.

تیم ما یک دل است و بهترین مربی را در رأس خود دارد. شهرزاد مظفر مربی شماره یک فوتسال زنان ایران است و حتی با مربیان مرد هم برابری می‎کند. ما امسال سوم شدیم اما خوشبختانه حال تیمی ما خوب است.

از نظر مسائل مالی نیز قرار است اوایل سال آینده تسویه حساب کنند.

کمی از لیگ فاصله بگیریم، موقعیت تیم ملی را در بازی‌های جام ملت‌های فوتسال آسیا چطور می‌بینی؟

کار سختی برای صعود از مرحله گروهی در جام ملت‌های فوتسال آسیا نداریم. تجربه بازی با ازبکستان را داریم، این تیم قوی است اما تا جایی که می‌دانم ترکمنستان تیم فوتسال قدرتمندی در بخش زنان ندارد. از طرفی گروه ما سه تیمی است و یک بازی کمتر از دیگر گروه‌ها داریم.

خوشبختانه تا مرحله نیمه نهایی به ژاپن و تایلند نمی‌خوریم. پس راه ما برای قهرمانی هموارتر خواهد شد.

اردوهای تیم ملی از چه زمانی شروع می‌شود؟

جمعه ۱۸ اسفند، وارد اردو می‌شویم که تا ۲۸ اسفند ادامه خواهد داشت. از آن طرف تا ۵ فروردین استراحت داریم و در ادامه تا ۱۵ فروردین اردونشین خواهیم بود و به همین ترتیب سه روز در استراحت هستیم؛ در نهایت هم متصل به اعزام که ۱۲ یا ۱۳ اردیبهشت خواهد بود در اردوی آمادگی به سر می‌بریم.

حرف و سخن آخر؟

جمعه ۱۸ اسفند، روز مادر است و من خانم گلی را به مادرم تقدیم می‌کنم. البته حتما برای مادرم کادو می‌خرم و همیشه قدردان زحمات او و پدرم هستم که سهم بزرگی در موفقیت امروز من دارند.

همچنین از هم تیمی‌هایم و اعضای کادر فنی تیم فوتسال زنان دانشگاه آزاد ممنونم چرا که من به تنهایی نمی‌توانستم خانم گل لیگ شوم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *