تاریخ: 2018-02-02 شناسه خبر: 58384

سرمربی تیم هندبال تاسیسات دریایی؛

شاهین شهر به ما فشار آورد/ در هفته آخر به دنبال مساوی نخواهیم بود

سرمربی تیم هندبال تاسیسات دریایی تهران با بیان این که تیمش بازی سختی برابر شهرداری شاهین شهر داشته تاکید کرد در هفته آخر به دنبال نتیجه مساوی نخواهد بود.

زهرا ابراهیمی در گفتگو با پایگاه خبری ورزش بانوان پس از پیروزی تیمش در هفته سیزدهم و ماقبل پایانی لیگ برتر هندبال زنان اظهار کرد: بازی برابر شهرداری شاهین شهر بازی باکیفیت و سطح بالایی بود و هر دو تیم برای پیروز شدن تلاش کردند البته برای شاهین شهر ، نتیجه بی تاثیر بود اما آن ها می خواستند فصل را با برد به پایان ببرند.

وی افزود: خوشحالم که تلاش های تیم ما نتیجه داد. ما طی هفته گذشته روی نقاظ ضعف حریف کار کرده بودیم و با توجه به وضعیت جدول باید پیروز می شدیم و خوشحالم که حالا با یک پیروزی دیگر می توانیم به هدفمان برسیم.

سرمربی تیم هندبال تاسیسات دریایی تهران گفت: استراحت هفته گذشته تیم ما کمک بزرگی برای تیممان بود زیرا فرصت استراحت به مصدومان ما داد و ما توانستیم آن ها را در اختیار بگیریم.

سرمربی تیم هندبال تاسیسات دریایی تهران تصریح کرد: درست است که در بازی آخر با نفت و گاز گچساران فقط یک مساوی می خواهیم اما به دنبال مساوی گرفتن نیستیم. فقط برای کسب پیروزی به میدان می رویم و امیدوارم به چیزی که استحقاق آن را داریم برسیم.

گزارش نتایج دیدارهای هفته سیزدهم لیگ برتر هندبال و وضعیت جدول

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *